יום שלישי, 22 בדצמבר 2015

השימושים הבולטים של מיטות טיפול

מיטות טיפול מציעות תנאים אופטימאליים עבור מבחר מגוון של שימושים. אלו השימושים הבולטים שכדאי להכיר:

א. קוסמטיקה – קשה לתאר טיפולים קוסמטיים ללא מיטות ייעודיות. המיטות מאפשרות נגישות נוחה לכל חלקי הגוף, הן מונעות כאבים מיותרים ואף מבטיחות תוצאות ברמה גבוהה. ניתן לשלב את הטיפול הקוסמטי על גבי מיטה בשלבים שונים. מכוני קוסמטיקה בכל רחבי העולם משקיעות ברכישת מיטות איכותיות ונוחות.
אישה על מיטת טיפול

ב. עיסוי – עיסויים מחייבים שימוש במיטה מרופדת ונוחה. יש טכניקות עיסוי הנעזרות במיטה לצרכי תמיכה, לעומת טכניקות אחרות בהן המיטה היא חלק בלתי נפרד מהטיפול. מיטות טיפול לצרכי עיסוי מתאימות לגברים ולנשים. הן נוחות לשכיבה ממושכת, כוללות חור פנימי וראש חיצוני ויש בהן אפשרות להתאמת חלק הגב או שינוי גובה כללי.
ג. רפואה אלטרנטיבית – אנשי מקצוע בתחום הרפואה האלטרנטיבית משתמשים במיטות טיפול באופן קבוע. המיטות עוזרות לבצע דיקור במחטים סיניות והן תורמות גם בתחום הרפלקסולוגיה. ברפואה אלטרנטיבית מעניקים חשיבות גדולה למיטות ולמיקום שלהן בחלל הטיפול.


מדוע חייבים להשתמש במיטות טיפול?

מי שעוסק בתחומי קוסמטיקה, עיסוי או רפואה אלטרנטיבית לא יכול לוותר על שימוש במיטות טיפול ייעודיות. אלו המיטות היחידות בהן ניתן להשתמש כדי להגיע לתוצאות הרצויות. יש מיטות קומפקטיות ומתקפלות עשויות מעץ עמיד, מיטות מתכת גדולות וקבועות ודגמים נוספים הנבחרים לפי מטרת הטיפול.


מומלץ להשתמש במיטות המתאימות לסוג הטיפול ולברר מראש לגבי הבדלים במפרט. חשוב להתייחס לנתונים על גובה, אורך ורוחב ולהשוות בין מחירי מיטות שונות. מיטה ברמה גבוהה תשמור על מבנה יציב לאורך שנים ולא תדרוש שום סוג של תחזוקה. עם זאת, כדאי להתייעץ לגבי תקופת אחריות ולבדוק עלויות הובלה או שינוע. המיטות נמכרות בטווח מחירים גמיש והן נחשבות הוצאה משתלמת בשלל עיסוקים מגוונים. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה