יום שני, 30 בנובמבר 2015

כיצד לבחור כסאות איפור?

כסאות איפור יכולים לשמש למגוון רחב של שירותים קוסמטיים. הכסא נפוץ בקרב מכוני עיצוב שיער וטיפוח, מכוני יופי ועוד. יחד עם זאת, לא תמיד קל לבחור כסא איכותי מבין המגוון הקיים. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:
א. התאימו את הכסא לצרכים שלכם - התאמה של הכיסא לצרכים כוללת לדוגמא התייחסות למשענת, לגובה ולבסיס. לרוב הכסאות אין משענת, אך יש אנשי מקצוע בתחום האיפור שדווקא מעדיפים אותה. היתרונות של משענת הם שהיא מעניקה תמיכה לגב ולעמוד השדרה גם לאחר ישיבה ממושכת. לעומת זאת, החסרונות הם שלעיתים קשה להסתובב בנוחות והמשענת מגבילה את הגישה. התאמה של הכיסא לצרכים תמנע עוגמת נפש ותבטיח איפור נוח ונגיש.
כסא למאפרות

ב. בדקו את מידות הכסא - הדרך הנכונה לבחור כסאות איפור היא לבדוק את המידות. כאן תצטרכו לשים דגש על פרמטרים כמו גובה מינימאלי, גובה מקסימאלי וקוטר המושב עצמו. כיסא סטנדרטי יגיע בגובה מינימאלי של 44 ס"מ ובגובה מקסימאלי של 57 ס"מ. קוטר המושב צריך להיות 40 ס"מ לפחות כדי לאפשר ישיבה יציבה.
ג. קבלו מידע על היצרן - כדאי לבחור כסאות איפור רק אחרי שאוספים מידע על היצרנים. מידע מן הסוג הזה יאפשר להשוות בין כסאות, לחסוך בהוצאות וגם להבטיח שביעות רצון לאורך זמן. רכישה של כסא המיוצר על ידי חברה מובילה תלווה בדרך כלל גם בתקופת אחריות.

איפה קונים כסאות איפור?


השאלה כיצד לבחור כסאות איפור לא באה על חשבון ביקור באולמות תצוגה והשוואה בין דגמים לפי מידע המופיע באתרי האינטרנט. יש לקנות את הכיסא מחברה עם ניסיון בתחום של אספקת ציודקוסמטי ולרכז את כל הבקשות תחת קורת גג אחת. אפשר לתאם פגישת היכרות עם נציגי החברה המשווקת את הכסאות, לשמוע על פתרונות איפור אלטרנטיביים וכך לשמור על מסגרת התקציב.


לסיכום, בחירה של כסאות איפור דורשת השקעה של זמן ומשאבים. התחילו בהתאמת הכסא לצרכים שלכם, המשיכו עם בדיקה טכנית של המידות והמפרט ולבסוף אספו מידע על היצרן כדי ליהנות מאחריות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה