יום שלישי, 20 באוקטובר 2015

כיצד נדע לבחור ציוד לבניית ציפורניים ומניקור מתאים?

אנשי מקצוע בתחום הקוסמטיקה והטיפוח יכולים לבחור ציוד מבין ארגז כלים מגוון. השאלה היא כיצד בוחרים את הציוד המתאים ועל מה כדאי לשים דגש. אלו הנושאים העיקריים שחשוב להתייחס אליהם:

א. אופי הטיפול – לא כל מכוני הקוסמטיקה מציעים טיפולי בניית ציפורניים ומניקור בעלי אופי זהה. בשלב הראשון יש להגדיר את אופי הטיפול ולקבוע סדר עדיפויות. רצוי לשאול מי קהל היעד, לאילו טווחי גילאים פונה הטיפול וכיצד הוא אמור להתבצע בפועל.

ב. רקע וניסיון – הכשרה בתחום הקוסמטיקה והטיפוח קובעת במידה רבה את יעילות הטיפול. בבחירת ציוד לבניית ציפורניים ומניקור לדוגמא כדאי לוודא התאמה לטיפולים נלווים ושירותים מיוחדים. ככל שהרקע והניסיון עשירים יותר, כך ניתן לבחור ציוד מגוון ומתקדם.

ג. יצרני ציוד ואפשרויות מכירה – כיום ניתן לרכוש ציוד לבניית ציפורניים ומניקור דרך אתרי אינטרנט או יבואנים מורשים. מומלץ גם את אפשרויות המכירה וגם את ההבדלים בין יצרני הציוד. יש לתת עדיפות לציוד המיוצר במפעלי חברה עם מוניטין חיובי.

סוגי ציוד לבניית ציפורניים ומניקור

אי אפשר לרכוש ציוד קוסמטיקה וטיפוח מבלי להכיר את ההבדלים בין האביזרים. אלו בין היתר האמצעים העיקריים העומדים לרשות אנשי מקצוע בתחום של בניית ציפורניים ומניקור:
·        מכונות שיוף
·        קאטרים
·        מפרידי אצבעות
·        אבן לפדיקור ומניקור
·        דוחפי עור
·        סקלפל
·        סכיני פדיקור וידיות לסכיני פדיקור
·        צבתיות, פצירות ובאפרים


לסיכום, רכישת ציוד קוסמטיקה וטיפוח היא שיאו של תהליך ארוך. את התהליך כדאי לנצל לצורך השוואה בין מוצרים וסוגים שונים של ציוד. אפשר לבצע את ההשוואה על בסיס ניסיון מקצועי והיכרות עם התחום. עדיף לרכוש ציוד איכותי מאשר להציע טיפולים עם אביזרים שאינם עולים בקנה אחד עם דרישות המטופלים. 

אין תגובות:

פרסום תגובה