יום רביעי, 24 בפברואר 2016

האם כדאי לקנות ציוד קוסמטיקה זול?בענף הקוסמטיקה אפשר לראות שורה ארוכה של דוגמאות לכך שמה שזול עולה ביוקר. במילים אחרות, מי שלא רוצה להתפשר על תוצאות התכשירים הקוסמטיים לא יכול להרשות לעצמו לקנות ציוד זול. הנה כמה נימוקים שיכולים להסביר זאת:

א. ציוד קוסמטיקה זול לא עומד בתווי התקן הנדרשים - ציוד שמיוצר על ידי חברות קוסמטיקה מובילות נמצא תחת פיקוח של משרדי בריאות בארץ ובעולם. משאבים כספיים רבים מושקעים בייצור של ציוד מן הסוג הזה, ולכן העלות הגבוהה מגולמת גם במחירים שאותם משלמים הלקוחות. לעומת זאת, ציוד זול לא יכול לעמוד בתווי התקן הנדרשים ולכן הוא מעלה את הסיכון לתקלות ובעיות טכניות.
ציוד קוסמטיקה

ב. קשה להשיג חלקי חילוף לציוד קוסמטיקה זול - החברות שמייצרות ציוד קוסמטיקה זול לא משקיעות בייצור של חלקי חילוף. קשה להשיג חלקים לציוד קוסמטיקה מקולקל וברוב המקרים יש צורך בהחלפת הציוד כולו. זו הוצאה נוספת שכדאי לקחת בחשבון כאשר משווים בין ציוד קוסמטיקה זול לבין ציוד איכותי.
ג. היצע הציוד קטן יותר - רוב חברות הקוסמטיקה מייצרות ציוד יקר אך בהיצע רחב. המשמעות היא שבמכוני קוסמטיקה יכולים היום לבחור בין דגמים שונים של מכשירים, ציוד ואביזרים. למרות העלות הראשונית הגבוהה יחסית של הציוד, ההיצע מונע מצב שבו נציגי המכון לא יכולים לספק שירות קוסמטי מסוים לקהל הלקוחות.

איך חוסכים בהוצאות בלי לוותר על האיכות?


על אף האמור לעיל, ניתן כמובן לחסוך בהוצאות על ציוד קוסמטיקה מבלי להתפשר על האיכות. הדרך לעשות זאת היא לרכוש את הציוד מגורם אמין ומנוסה. כדאי לקבל המלצות על חברות שעוסקות בתחום, לקרוא מידע באתרי האינטרנט ולתאם פגישת היכרות לא מחייבת עם אנשי המקצוע הנכונים. ניתן לחסוך בהוצאות גם על ידי השוואת מחירים יסודית וניצול מבצעים והטבות. כך מחדשים את הציוד הקוסמטי במכון ולא מוותרים על איכות חומרי הגלם.

בענף הקוסמטיקה אין קיצורי דרך וציוד זול עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים למוניטין. כדאי למנוע את עוגמת הנפש ולרכוש ציוד איכותי בלבד.

אין תגובות:

פרסום תגובה